معرفی بهترین بورسیه های تحصیلی در کشور استرالیا سال 2020

بورسیه های تحصیلی استرالیا

بورسیه های تحصیلی استرالیا


معرفی بورسیه های تحصیلی کشور استرالیا برای دانشجویان ایرانی

استرالیا به عنوان یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان که دانشجویان مختلفی بسیاری را به خود جذب می کند، گزینه ای مطرح برای ادامه تحصیل از طریق بورسیه تحصیلی می باشد. در مطلب زیر، به معرفی بورسیه دانشگاه های استرالیا که پر تعداد بوده و دانشجویان همه ساله در انتظار ارائه آنها جهت تحصیل در استرالیا می باشند، می پردازیم:

بورسیه دانشگاه ملی استرالیا:

کمک هزینه های این دانشگاه در تمامی مقاطع تحصیلی ارائه می شوند.

بورسیه دانشگاه آدلاید:

این بورسیه تحصیلی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آدلاید در دسترس بوده و هزینه های تحصیلی به همراه سایر هزینه های دانشجویی را پوشش می دهد.

بورسیه دانشگاه کرتین:

این بورسیه تحصیلی نیز بخشی از هزینه های تحصیل و زندگی دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشگاه مذکور را، پوشش می دهد.

بورسیه دانشگاه فلیندرز:

این بورسیه رقابتی به دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فلیدرز استرالیا که در آدلاید واقع شده است، اهدا می گردد. این کمک هزینه تا مدت دو سال برای دانشجویان کارشناسی ارشد و تا مدت سه سال برای دانشجویان دکتری در دسترس بوده و کلیه هزینه های دانشجو را پوشش می دهد.

بورسیه دانشگاه لاتروب:

این کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان دانشگاه لاتروب در ملبورن اهدا شده و برای تمامی مقاطع و رشته ها در دسترس است.

بورسیه دانشگاه مکواری:

این بورسیه رقابتی که معیار ارائه آن به دانشجویان شایستگی علمی است، به دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه مکواریِ سیدنی اعطا می شود و کلیه هزینه های دانشجویان را پوشش می دهد.

بورسیه دانشگاه ملبورن:

این بورسیه تحصیلی که بیشتر به دانشجویان مقاطع بالا جهت تحقیقات علمی تعلق می گیرد، کلیه هزینه های دانشجویان را پوشش می دهد.

بورسیه دانشگاه موناش:

این بورسیه تحصیلی که ارزش مادی زیادی دارد (حدود 12 هزار دلار به صورت سالانه)، به دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد که از لحاظ علمی شایسته بوده و قصد ادامه تحصیل در دانشگاه موناش را دارند، تعلق می گیرد.

بورسیه دانشگاه سیدنی:

این بورسیه تحصیلی که رقابت شدیدی برای اخذ آن وجود دارد، همه ساله به بسیاری از دانشجویان برتر بین المللی برای تحصیل در دانشگاه معتبر سیدنی اهدا می گردد و در تمامی مقاطع و تمامی رشته ها در دسترس است.

بیشتر بخوانید:
معرفي دانشگاه آكسفورد و شرايط تحصيل در اين دانشگاه در سال 2020

بورسیه دانشگاه نیوکاسل:

این بورسیه تحصیلی تنها برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را داشته و به تحقیق و پژوهش علاقه زیادی دارند، تعلق می گیرد.

بورسیه دانشگاه استرالیای غربی:

این کمک هزینه تحصیلی که از جمله مشهورترین بورسیه های ارائه شده در کشور استرالیا می باشد، همه ساله برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری عرضه می شود و آنها را به تحقیق و پژوهش در موضوعی خاص فرا می خواند. این بورسیه تحصیلی، معمولا ارزش مادی بسیاری بالایی دارد.

منبع سایت تاپ یونی ور سیتی

بورسیه استرالیابورسیه تحصیلی استرالیابورسیه های استرالیابورسیه های استرالیا 2020

کارشناس 1مشاهده نوشته ها

یک حقوق خوان برنامه نویس عاشق کار و تلاش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.