بسمه تعالی

لوگو

ایده ایجاد وب‌سایتی که بورسیه‌های تحصیلیِ ارائه شده در دانشگاه‌های مختلف سراسر جهان را یکجا جمع‌آوری کرده و به طور روزانه در اختیار مخاطبین فارسی زبان قرار دهد، آنجا شکل گرفت که دائما شاهد آن بودیم که بسیاری از دوستان و اطرافیان ما، با وجود داشتن شرایط مناسب، با هزینه خود برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفته و یا برای تامین مخارج تحصیلی خود، مجبورند در خارج از کشور تن به مشاغل بعضا دشوار دهند. بدین ترتیب بود که تصمیم گرفتیم پلتفرمی را سامان‌دهی کنیم که به طور رایگان، بهترین بورسیه‌ها و پوزیشن‌های تحصیلی را جمع آوری کرده، به فارسی ترجمه نموده و در فضای مجازی به اشتراک بگذارد.

شکل گیری چنین مرجعی پس از مدت‌ها کش و قوس، در خرداد 1397 به سرانجام رسید و بورسیه پلاس کار خود را آغاز نمود. مجموعه‌ای که به لطف خداوند در رخ دادن آنچه که هدفمان بوده است، موثر واقع شد: ” به جای آنکه دانشجویان ایرانی ارز را با خود به خارج از کشور ببرند، دانشگاه‌های خارجی به دانشجویان ایرانی پول بپردازند “.

استقبال مخاطبین بورسیه پلاس از فاز اول وب‌‌سایت، باعث شد تا به فکر گسترش آن افتاده و خدمات نگارشیِ مرتبط با بحث تحصیل در خارج از کشور – خاصه از طریق بورسیه تحصیلی – ارائه دهیم. تدارک این بخش که طیفی وسیع از خدمات نگارش محتوا تا آموزش های ماقبل اپلای را در بر می گیرند، کاملا منطبق با هدف اولیه بورسیه پلاس بوده و در همین راستا و به منظور کمک به دانشجویان ایرانی، با مناسب‌ترین قیمت و در عین حال با بالاترین کیفیت عرضه می شوند.

ارائه محصولاتی مرتبط با بحث تحصیل در خارج از کشور در فروشگاه وب‌سایت، فعال سازی بخش زبانکده، توسعه مطالب وبلاگ و به‌روزرسانی مداوم مقالات موجود در آن و … بخشی از تغییر و تحولات صورت گرفته در طی ماه‌های اخیر می باشند که همگی در جهت رفع نیاز مخاطبین بورسیه پلاس صورت گرفته اند.

بورسیه پلاس مفتخر است که اعلام کند پویایی و توسعه مجموعه در جهت ارتقای همه جانبه فعالیت های آن، همواره در جریان بوده و در تلاش است تا با ارائه بهترین امکانات و خدمات ممکن، رضایت حداکثری شما عزیزان را جلب نماید.