دوره های آموزش اپلای

_
اپلای به استرالیا

آموزش ویدئویی صفر تا صد اپلای به استرالیا 

_

در این ویدئوی آموزشی که توسط آقای صادق صادقی – با سابقه اخذ پذیرش و فاند از دانشگا‌های مختلف استرالیا از جمله کویئنزلند استرالیا – تهیه شده، ضمن آشنا کردن شما با فضای تحصیلی در کشور استرالیا ، به طور گام به گام و صفر تا صدی، چگونگی اپلای کردن برای دانشگاه‌های استرالیایی رو آموزش دادیم و تمامی جزئیات و ترفندهای ممکن در این رابطه رو به شما یاد دادیم.

اپلای کانادا

آموزش ویدئویی صفر تا صد اپلای به کانادا

_

در این ویدئوی آموزشی که توسط آقای رضا بابائی – با سابقه اخذ پذیرش از دانشگا‌های مختلف کانادایی – تهیه شده، ضمن آشنا کردن شما با فضای تحصیلی در کشور کانادا، به طور گام به گام و صفر تا صدی، چگونگی اپلای کردن برای دانشگاه‌های کانادایی رو آموزش دادیم و تمامی جرئیات و ترفندهای ممکن در این رابطه رو به شما یاد دادیم

اپلای کانادا
مکاتبه با استاد

آموزش ویدئویی مکاتبه صحیح با استاد

_
یکی از راه‌های گرفتن پذیرش از دانشگاه‌ها، ارتباط مستقیم با اساتید آن دانشگاه است. از طریق مکاتبه  احتمال گرفتن فاند (کمک‌هزینه یا بورسیه) تحصیلی افزایش می‌یابد و به‌طور کلی استاد شما را به‌عنوان Research Assistant و یا Teacher Assistant  خود می‌پذیرد. برای موفقیت در این راه، شما باید بتوانید استاد مناسب رشته خود را پیدا و سپس قانع کنید که به‌طور قطع فرد مناسب و کارآمدی برای وی و دانشگاه خواهید بود.
آموزش نگارش رزومه

آموزش ویدئویی نگارش صفر تا صد رزومه تحصیلی (CV)

_

رزومه که از کلمه فرانسوی résumé گرفته شده است، در سایر زبان ها نیز به همین نام و یا به صورت CV شناخته می‌شود. هدف اصلی از نگارش رزومه آن است که مسئول پذیرش متقاضیان، به طور سریع و در عرض چند دقیقه، با نگاهی گذرا به رزومه یک الی دو صفحه ایِ فرد، نمایی کلی از سابقه تحصیلی توانایی‌های وی در ذهن داشته باشد. از این رو نگارش یک رزومه تحصیلی استاندارد، از مهمترین فاکتورها در جهت اخذ پذیرش و دریافت کمک هزینه تحصیلی از دانشگاه‌های مختلف به شمار می‌رود.

آموزش نگارش رزومه
پکیج نگارش مقاله ISI

آموزش ویدئویی صفر تا صد نگارش مقاله ISI و چاپ آن در ژورنال های معتبر

_
یک امتیاز بسیار مهم در فرایند اپلای تحصیلی یا کاری، دارا بودن مقاله ISI می باشد. نگارش مقاله ISI به دلیل دارا بودن شرایط و ویژگی های خاص، کار راحتی نمی باشد و فرد نگارنده نیازمند آن است که حتما با اصول و قواعد نگارشی چنین مقالاتی به صورت کامل آشنا باشد تا پس از نگارش مقاله با مشکل جهت ویرایش و بازنویسی آن برای منطبق کردن مقاله با استاندارد های مقالات ISI رو به رو نشود. 

پادکست های اپلای

_
پادکست آلمان

پادکست تحصیل در کشور آلمان

پادک کانادا

پادکست تحصیل در کشور کانادا

پادکست ترکیه

پادکست تحصیل در کشور ترکیه

پادکست ایتالیا

پادکست تحصیل در کشور ایتالیا

پادکست فرانسه

پادکست تحصیل در کشور فرانسه

پدکست هلند

پادکست تحصیل در کشور هلند