خدمات اپلای بورسیه پلاس

_
On the way-bro

پلتفرم صفر تا صد اپلای

 

در پلتفرم اپلای بورسیه پلاس، از صفر تا صد فرآیند اپلای تو میدی دست کارشناس های حرفه ای بورسیه پلاس، تا بدون دغدغه و نگرانی همه کارای اپلای تو انجام بدن و نامه پذیرش رو برات بگیرن

 

Telecommuting-amico

نگارش و ویرایش انگیزه نامه (SOP)

 

فرآیند اپلای مستلزم آماده سازی یک سری مدارک است که از جمله مهمترین آنها، انگیزه نامه می باشد. انگیزه نامه یا SOP که مخفف Statement of Purpose است با اسامی دیگری نیز مثل motivation letter، Statement of Intent و Letter of Intent نیز شناخته شده و بیانگر اشتیاق فرد نسبت به پوزیشن و هدف گذاری وی در آینده است.

Telecommuting-amico
Working late-rafiki

نگارش و ویرایش توصیه نامه

 

اهمیت توصیه نامه در آنجایی است که اگر توصیه نامه شما حاوی محتوای مناسبی باشد و از طرف یک استاد با اعتبار علمی بالا نگاشته شود، باعث بهبود جایگاهتان شده و شانس شما را برای دریافت بورسیه تحصیلی به شدت افزایش می دهد.

 

Blog post-bro

نگارش و ویرایش رزومه (CV)

 

هدف اصلی از نگارش رزومه آن است که مسئول پذیرش متقاضیان به صورت سریع و در عرض چند دقیقه، با نگاهی گذرا به رزومه یک الی دو صفحه ایِ فرد، نمایی کلی از وی در ذهن داشته باشد. از این رو نگارش یک رزومه تحصیلی خوب، از مهمترین فاکتورها در جهت اخذ پذیرش و دریافت کمک هزینه تحصیلی از دانشگاه های مختلف به شمار می رود.

Blog post-bro
Time management-pana

نگارش و ویرایش کاورلتر

 

نامه پوششی یا کاور لتر وسیله ای برای معرفی خود، فعالیت ها و مهارت های فرد، به اشخاص یا ارگان هایی است که وی برای اخذ پذیرش در آنها اقدام کرده است. به واقع کاور لتر بایستی یک دید کلی از رزومه شما داده و مسئول پذیرش را با مهارت ها و توانایی هایتان آشنا سازد.

 

پرداخت ارزی

خدمات پرداخت ارزی

 

می توانید جهت پرداخت های ارزی از خدمات مجموعه بورسیه پلاس بهره مند شوید و صرفا با ثبت سفارش خودتون با سرعت بالا و کارمزد بسیار اندک و  با اطمینان بالا تمامی پرداخت های ارزی خود را در سراسر جهان انجام دهید.

پرداخت ارزی
Online world-amico

مکاتبه با اساتید و دانشگاه ها

 

این نکته قابل ذکر است که مکاتبات ایمیلی با دانشگاه، در حکم نامه های اداری بوده و به همین دلیل نمی تواند از سوی دانشگاه مقصد بدون جواب مانده و یا با پاسخی غیر مرتبط مواجه شوند. به همین جهت نگارش ایمیل با رعایت نکات نگارشی، گرامر صحیح در زبان انگلیسی، رعایت ترتیب مطالب (مخاطب، متن اصلی، پایان و امضا) در ساختار آن و … ضروری است.

 

Telecommuting-cuate

شبیه سازی مصاحبه اسکایپ

 

وقتی برای گرفتن پذیرش با استادی تماس می گیرید یا در دانشگاهی Application Form پر می کنید، احتمال زیادی وجود دارد که استاد یا تیمی از کمیته پذیرش دانشگاه مورد نظر بخواهند در یک مصاحبه آنلاین از طریق اسکایپ شما را بیشتر ارزیابی کنند و صحت ادعاهای موجود در CV و SOP شما را بررسی کنند. سرنوست اپلای و گرفتن پذیرش شما به شدت به این مصاحبه اسکایپ گره خورده و در صورتی که بخواهید شانس گرفتن پذیرش خودتان را بالا ببرید، باید توانید به خوبی از پس آن بر بیایید.

Telecommuting-cuate
Taking notes-pana

مشاوره غیرحضوری

 

تحصیل در خارج از کشور و به طور ویژه اخذ بورسیه تحصیلی نیز مستثنی نبوده و امری نیست که بدون مشورت با کارشناسان این حوزه بتوان به اطلاعات جامع در رابطه با آن رسید. به واقع اگر شما قصد دارید تحصیلات خود را در خارج از کشور پیگیری کنید، حتما با سوالات متعددی روبرو شده که جوابی نیز برای آنها پیدا نکرده اید.
در نتیجه مشورت با متخصصان چنین حوزه ای یکی از نخستین اقداماتی است که هر فرد متقاضی تحصیل در خارج از کشور باید انجام دهد تا شاید از آن طریق دیدی وسیع تر پیدا کرده و از تصمیم گیری های عجولانه جلوگیری نماید.

 

Site Stats-amico

نگارش و ویرایش استادی پلن

 

یکی از مدارکی که در هنگام اخذ ویزا تحصیلی  باید در اختیار سفارت کشور مقصد قرار دهید ، برنامه تحصیلی یا استادی پلن (Study Plan) است. در استادی پلن یا استادی پلان به آفیسر ویزا توضیح می‌دهید که شما چرا قصد دارید در کشور مقصد تحصیل کنید و دوره تحصیلی مورد نظر چه کمکی در راستای اهداف تحصیلی و کاری به شما خواهد کرد .

Site Stats-amico
Taking notes-amico

ویرایش انگلیسی ریسرچ پروپوزال

 

ریسرچ پروپوزال (پروپوزال تحقیقاتی) یا همان طرح تحقیقاتی ، پیش نویسی از پروژه و تحقیقی است که شما می بایست قبل از هرگونه اقدام دیگری آن را تنظیم کنید تا مراحل پیش روی شما، هزینه های آتی و کلیه تجهیزات لازم مشخص شود. از طرفی برای گرفتن پذیرش و اپلای در مقطع دکتری شما نیازمند ارائه طرح تحقیقاتی خود هستید تا بدین ترتیب جهت فعالیت های شما و زمینه کاری شما مشخص باشد.