معرفی سایت مرکزی موسسه حرف آخر، خرید محصولات با بیشترین تخفیف

در این مطلب درباره موسسه آموزشی حرف آخر و انواع محصولات آن برای شما نکاتی را ارائه خواهیم داد.

معرفی سایت مرکزی حرف آخر

حرف آخر یک موسسه آموزش کنکور است که در سال 1390 توسط آقای عبدالرضا منتظری تأسیس شد. موسسه آموزشی حرف آخر اولین موسسه‌ای (در ایران) است که مباحث آموزشی مقاطع مختلف را به صورت ساخت انیمیشن و تصویر سازی برای دانش آموزان ارائه داده است.

استفاده از روش تصویر سازی برای ارائۀ مباحث آموزشی و همچنین رضایت‌مندی دانش آموزانی که از محصولات موسسه آموزشی حرف آخر استفاده کرده بودند باعث شد تا موسسه آموزشی حرف آخر در مدت زمان نسبتاً کوتاهی به یک مؤسسۀ آموزش کنکور بسیار معتبر و مطرح در کشور تبدیل شود.

ویژگی های بی نظیر محصولات حرف آخر

یکی از اصلی ترین محصولات آموزشی موسسه آموزشی حرف آخر، ویدئوهای آموزشی است که توسط این مؤسسه تهیه می‌شود. برای ساخت این ویدئوهای آموزشی، به نکته‌های بسیار زیادی برای افزایش کیفیت محتوای ویدئوها دقت شده است که در ادامه به چند مورد از این نکته‌ها اشاره خواهیم کرد.

1: همکاری با اساتید برتر کنکور برای تهیه ویدئوهای آموزشی در موسسه آموزشی حرف آخر

2: استفاده از روش‌های نوین آموزشی مانند تصویر سازی و استفاده از الگوها

3: ارائۀ یک برنامۀ مناسب در موسسه آموزشی حرف آخر برای استفاده از ویدئوهای آموزشی به نحوی که داوطلب با استفاده از آن برنامه بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن ویدئوهای آموزشی را مشاهده کند.

4: در نظر گرفتن تمام مطالب مهم در محتوای ویدئوهای آموزشی

5: در نظر گرفتن دانش آموزان هر سه رشتۀ اصلی یعنی تجربی، ریاضی و انسانی و ارائه ویدئوها و پکیج‌های مختلف و جداگانه برای دانش آموزان هر رشته

6: فشرده کردن مطالب برای صرفه جویی در مصرف زمان (البته دقت داشته باشید که فشرده کردن مباحث دلیل بر چشم پوشی بر مباحث اصلی نمی‌شود، بلکه استفاده از روش مناسب آموزشی در موسسه آموزشی حرف آخر مانند استفاده از الگو به تکنیک، موجب شده تا این کار ممکن شود).

در این مطلب از موسسه آموزشی حرف آخر به نکات مهمی که برای تهیۀ ویدئوهای آموزشی و دیگر محصولات آموزشی توجه شده بود اشاره کردیم. همچنین خاطر نشان می‌کنیم که مطالب درسی مربوط به ریاضی کنکور با حرف آخر، شیمی کنکور با حرف آخر و فیزیک کنکور با حر، آخر تنها برخی از مباحث ارائه شده توسط اساتید برتر موسسه آموزشی حرف آخر است.

همچنین شما عزیزان می‌توانید برای دریافت تخفیف محصولات حرف آخر به وب‌سایت موسسه آموزشی حرف آخر به آدرس https://harfehakhar.co  مراجعه نمایید.

برنامه درسی برای کنکور با حرف آخر

حال می‌خواهیم شما را با یک برنامۀ مناسب از موسسه آموزشی حرف آخر آشنا کنیم که به شما کمک می‌کند تا بتوانید در مدت زمان کوتاه‌تری نسبت به مدت زمان معمول، مباحث کنکوری را مطالعه کنید. پس با موسسه آموزشی حرف آخر همراه باشید.

با توجه به سیستم کنونی برای آموزش مباحث کنکور، داوطلب باید مدت زمانی حدود 9 ماه را برای مطالعۀ تمام مباحث کنکور در نظر بگیرد. این زمان، برای شخصی که علاوه بر مطالعه کامل دروس قصد تکرار و مرور مطالب مهم را نیز دارد، مدت زمان بسیار زیادی محسوب می‎شود و در نتیجه داوطلب زمان کافی برای مرور مطالب را پیدا نخواهد کرد.

موسسه آموزشی حرف آخر ویدئوهای آموزشی خود را به نحوی ارائه می‌دهد که شما اگر با برنامه ریزی انجام شده توسط موسسه آموزشی حرف آخر با ویدئوها جلو بروید، به راحتی می‌توانید در مدت زمان 4 ماه تمام دروس کنکور را به طور کامل مطالعه کنید. این مورد را می توانید در پکیج های 6040 حرف آخر (مطالعه کل کنکور تنها در 100 روز) محقق کنید.

اما چگونه این امر امکان پذیر است؟ آیا برای ارائه دروس در این مدت زمان، از برخی از مباحث چشم پوشی شده است؟ در ادامۀ این مطلب از موسسه آموزشی حرف آخر به این سؤالات شما پاسخ خواهیم داد.

آموزش با الگو در موسسه آموزشی حرف آخر

الگو چیست؟ الگو مانند یک شاه کلید است که می‌تواند هزاران قفل را باز کند. استفاده از الگو در روش‌های نوین بسیار رواج یافته است. در روش‌های سنتی به جای الگو از تکنیک استفاده می‌شود.

تکنیک مانند یک کلید است که فقط می‌تواند یک قفل را باز کند. زمان در نظر گرفته شده برای کنکور تنها 4 ساعت است. اگر شما بخواهید به روش‌های سنتی و با استفاده از تکنیک‌ها و فرمول‌های مختلف آموزش ببینید بر سر جلسه کنکور به مشکل بر خواهید خورد.

زیرا در این مدت زمان بسیار کم، به یاد آوردن این حجم از فرمول و راه حل تقریباً امری غیر ممکن است. لازم است که بدانید تست‌های مربوط به هر درس، بسیار متنوع و متفاوت خواهد بود. در نتیجه شما باید برای حل کردن هر نوع سؤال از چندین تکنیک استفاده کنید. این مشکل باعث هدر رفتن زمان شما خواهد شد.

شما با استفاده از هر یک از الگوهایی که اساتید موسسه آموزشی حرف آخر در ویدئوهای آموزشی برای داوطلبان ارائه می‌دهند، می‌توانید به چند نوع سؤال مختلف پاسخ بدهید. این مسئله موجب صرفه جویی در وقت شما می‌شود در نتیجه برای حل بقیۀ سؤال‌ها زمان کافی را بدست خواهید آورد.

به عنوان مثال اساتید موسسه آموزشی حرف آخر با استفاده از الگوهایی که بر آن‌ها مسلط هستند، مقدار 500 صفحه از درسی مانند دین و زندگی را تنها با استفاده از 14 الگو به شما آموزش می‌دهند. در موسسه آموزشی حرف آخر از این الگوها در ساخت انیمیشن‌ها و تصویر سازی استفاده می‌شود. شما با استفاده از این الگو به راحتی می‌توانید به انواع مختلفی از سؤال‌ها پاسخ بدهید.

ویژگی‌های پکیج‌های موسسه آموزشی حرف آخر

در این بخش به چند مورد از ویژگی‌های برجستۀ محصولات آموزشی موسسه آموزشی حرف آخر اشاره می‌کنیم.

1: استفاده از روش‌های نوین و جدید که در کشورهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند و دارای استاندارد‌های جهانی می‌باشند.

2: استفاده از حافظۀ بلند مدت که در نیمکرۀ راست مغز انسان قرار دارد. این مورد با استفاده از تصویر سازی میسر می‌شود.

3: استفاده از تصاویر و انیمیشن برای تدریس مباحث مختلف آموزشی در موسسه آموزشی حرف آخر

4: استفاده از روش‌های کوتاه و بسیار کاربردی به خصوص برای مباحثی که نیاز به محاسبات دارند.

5: قیمت مناسبی که برای محصولات آموزشی موسسه آموزشی حرف آخر در نظر گرفته شده است

6: استفاده از الگوهای منحصر به فردی که به شما کمک می‌کند تا با استفاده از هر یک از آنها به چند نوع سوال مختلف پاسخ بدهید

:7 کامل و جامع بودن پکیج‌های موسسه آموزشی حرف آخر

8: در نظر گرفتن داوطلبان هر سه رشته اصلی (تجربی، ریاضی و انسانی) و ارائه پکیج‌های آموزشی متفاوت برای داوطلبان هر رشته در موسسه آموزشی حرف آخر

9: ارائه برنامه‌های درسی و مطالعاتی و ارائه شاوره برای هر داوطلب یا دانش آموز

10: آموزش روش‌های تست زنی برای هر یک از دروس کنکوری

11: ارائه جمع بندی‌های منحصر به فرد برای تمامی دروس، چه دروس عمومی و چه دروس خصوصی

12: صرفه جویی در زمان. شما با تهیه محصولات موسسه آموزشی حرف آخر دیگر نیازی به مراجعه حضوری به آموزشگاه‌های کنکور نخواهید داشت در نتیجه لازم نیست که زمانی را برای رفت و آمد خود به آموزشگاه در نظر بگیرید.

لازم است به این نکته اشاره کنیم که در صورت بروز هر گونه مشکل، شما در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید با شماره تماس 234234 ارتباط برقرار کنید و با 09129573833 مشاورین موسسه آموزشی حرف آخر صحبت کنید.  مشاورین ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخ گویی به سؤالات شما هستند.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون پرسش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.