دسترسی در لحظه به قیمت درب و پنجره upvc از جمله خواسته های مشتریان است. با دسترسی به قیمت، مشتریان می توانند در لحظه تصمیم گیری و خرید خود را انجام بدهند. برای محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره کافیست بر روی عبارت

قیمت پنجره دوجداره

کلیک کنید و وارد این سایت شوید. سپس با توجه به درخواست خود، در هر قسمت گزینه مورد نظر را انتخاب کنید. البته در نظر بگیرید همچنین برای دریافت پیش فاکتور قیمت پنجره دوجداره می توانید از راه های ارتباطی مانند تماس تلفنی، واتس آپ و یا تلگرام استفاده کنید. در اسرع وقت کارشناسان فروش پیش فاکتور پنجره دوجداره را برای شما ارسال خواهند کرد. با کلیک بر روی هر گزینه تماس با نرم افزار مربوطه برقرار می شود.

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc

حال نحوه محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره را توضیح می دهیم. در ابتدا برای شروع محاسبه قیمت، از تب ها و گزینه ها زیر، پنجره دوجداره یک لنگه، پنجره دولنگه، پنجره سه لنگه و درب دوجداره یکی را انتخاب کنید. با تغییر انتخاب هر یکی از گزینه ها اشکال پنجره های قرار گرفته تغییر می کند. در ادامه مراحل را با توجه به شرح زیر پیش می بریم.

  • مرحله 1- شکل پنجره، تعداد بازشو و نوع حالت بازشو از موارد مهمی است که بر روی محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc تاثیرگذار است. با اضافه شدن هر عدد بازشو با توجه به ابعاد، پروفیل لنگه و یک دست یراق آلات اضافه می شود. در این قسمت برای محاسبه فاکتور قیمت پنجره upvc دوجداره نوع و شکل بازشو پنجره مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  • مرحله 2- در این مرحله نوع پروژه را مشخص می کنیم. منظور از نوع پروژه تعویض پنجره قدیمی یا پروژه نوسازی می باشد. برای محاسبه هزینه تعویض پنجره قدیمی (برش پنجره قدیمی و نصب پنجره جدید و عدم وجود چارچوب مسطح ) می توانید گزینه تعویض پنجره قدیمی را انتخاب کنید. در صورتی که پروژه شما بصورت نوسازی بوده و یا پنجره قدیمی را کاملا از دیوار خارج کرده اید گزینه سمت راست یا پنجره نوسازی را انتخاب کنید.

تفاوت هزینه تعویض پنجره قدیمی با با پروژه نوسازی در نوع پروفیل و درصد نصب می باشد که در محاسبه انلاین قیمت پنجره دوجداره از اهمیت زیادی برخوردار است.

  • مرحله 3- در این مرحله برای محاسبه قیمت پنجره upvc دوجداره باید نوع شیشه موردنظر خود را انتخاب فرمایید. در این قسمت برای حذف پیچیدگی محاسبه قیمت، تنها شیشه های دوجداره، سه جداره و رفلکس دوجداره را در نظر می گیریم.

 

  • مرحله 4- در آخرین مرحله عرض و ارتفاع درب یا پنجره موردنظر خود را وارد کنید. لازم بذکر است ابعاد باید به متر وارد شود. مثلا اگر ابعاد پنجره شما 150 سانتی متر است باید عدد 1.5 را در کادر مربوطه وارد کنید.

 

°در نهایت قیمت یک عدد پنجره موردنظر شما در کادر انتهایی نمایش داده می شود.

پس از محاسبه انلاین قیمت پنجره دوجداره upvc توضیحات و نکاتی بیان شده که پیشنهاد می کنیم برای شفاف تر شدن قیمت مطالعه فرمایید.

5/5 - (3 امتیاز)

بدون پرسش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.