تهرانی های عزیز اگر اهل سفر باشید می‌دانید که تفاوت تور قشم از تهران با تورهای دیگر از آسمان تا زمین است؛ طوریکه  برای تجربه دوبارۀ آن حاضرید مدتی هم شده صبر کنید تا زمان سفر جدیدتان به قشم رسیده و با هواپیما یا قطار با کمک آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر راهی سفری شوید که بسیار طرفدار دارد.

 

 

سفری که تمامی مسافران طالب آن هستند و حضور توریست‌ها از سراسر جهان در این جزیره موضوعی است که مربوط به چند سال اخیر نبوده و قدمتی فراوان دارد. گاه بومیان منطقه از آداب ‌و رسوم آن‌ها قسمتی را تأثیر گرفته و بر زندگی خود حاکم نموده‌اند و در بسیاری موارد این گردشگران تهرانی بوده‌اند که با تحفه‌هایی از فرهنگ و اعتقادات جزیره قشم به شهر خود بازگشته‌اند. معمولا مسافرت به قشم با قطار و یا هواپیما بسیار جذابیت دارد، این مسله برای تهرانیهایی که به قشم سفر کرده و عنوان تور قشم از تهران را در این سایت

https://faragasht.com/تور-قشم/

جستجو میکنند و آژانس مسافرتی فارا گشت را برای سفر انتخاب میکنند نیز صادق است. همین تبادل ناخواسته و بدون برنامه‌ریزی، تنوع را در این تکه از خاک ایران فراوان نموده به‌ گونه‌ای که در هر گوشه‌اش سنت‌هایی خاص با جلوه‌ای متفاوت اما زیبا خودنمایی می‌کند.

وقتی به تهران نگاه میکنیم میبینیم که جمع شدن اقوام مختلف از ترک، فارس، لر، کرد و… و خو گرفتن همه آن‌ها باهم و ایجاد ارتباطی صمیمی و دوستانه شده است. به همین علت برای سفر به این جزیره با عنوان تور قشم از تهران به یکی از جذاب ‌ترین تورهای ایرانگردی تبدیل شده است چون در قشم نیز این جمع شدن اقوام مختلف را خواهیم دید.

جاذبه‌های فرهنگی قشم عزیز تبدیل گشته به نوعی دلیل به سفر تهران به قشم و یکدلی حاکم در روابط و احترام متقابل به باورهای و رسوم یکدیگر باعث شده صفایی خاص را در منازل و رستوران‌های سنتی و جذاب این شهر شاهد باشیم و بتواند آن را به یکی از خاص‌ترین مناطق توریستی تبدیل نماید.

دیدنیهای جذاب قشم برای تهرانیها

مگر می‌شود به قشم رفت اما چاه کوه؛ جنگل‌های حرا؛ ساحل طلایی؛ دره ستارگان؛ جزایر ناز؛ جزیره هرمز؛ جزیره هنگام که جزو جاهای دیدنی قشم هستند و جزو خدمات گردشگری تور قشم فارا گشت، را بدون دیدن رها نمود و از جاذبه‌های طبیعی ساخته ‌شده در این شهر نعمت و غفران لذت نبرد.

خلیج ‌فارس که همیشه بر سر تصاحب آن جنگ‌ها بوده با جزایر بی‌نظیر خود همیشه در جهان زبان زد است و البته چگونه می‌توان بزرگ ‌ترین جزیرۀ آن قشم را نادیده گرفت و از خیر گذر در بین جاذبه‌های فراوانش توسط تهرانیها که اهل سفرند گذشت.

یکی از سوالهایی که تهرانیها هنگام سفر تور تهران قشم از آژانسهای مسافرتی میپرسند این است که: قلعه پرتغالی‌ها که نمادی از تجاوز بیگانگان به خاک آریایی ماست خود امروزه نماد غیرت و پایداری دلیرمردان در دوره‌های گذشته را می‌رساند که اگر تلاش آن‌ها نبود چطور میشود به ‌جرئت گفت که این جواهرات گران‌بها سال‌ها پیش از خاک وطنمان جداشده و در دست اجنبی گرفتار آمده بودند؟ اگر زمان به شما اجازه داد در تور هوایی قشم از تهران ثبت نام کنید، حتما خودتان را به ساحل سیمین، غار خربس، جزایر هنگام، اسکله تاریخی بندر لافت برسانید و از آن‌ها نیز دیدن نمایید تا از بازمانده‌های دوره هخامنشیان، مادها و ساسانیان نیز بهره‌مند شده و قدرت و توانمندی آن‌ها را در رام نمودن و بهره گرفتن طبیعت سرکش و موج‌های پهناور دریا با چشم خود ببینید.

برای رزرو سفر تهران به قشم با برنامه هیجان انگیز چه کاری انجام دهیم؟

اگر هم قیمت تور قشم از تهران با قطار را خواستید بدانید حتما با فارا گشت تماس بگیرید، مجری اصلی تور ایرانگردی لقب شایسته ای برای فارا گشت است؛ چون خدای بینهایت مهربان کمک و یاری زیادی به این آژانس کرده تا رضایت اکثریت مسافران را در سفر قشم جلب کنند.

وقتی بلیط تهران به قشم را رزرو میکنید تا در قشم به دنبال مراکز شیک و مدرن باشید و سفرتان ترکیبی از سنت و مدرنیته را باهم داشته باشد، خبری خوبی بدهیم که مراکز خرید آن بی‌نظیر و مسافرت شما را در بهترین حالت ممکن قرار خواهد داد. درنهایت نیز به غار نمک، درخت لور، نیایشگاه ناهید، سد بی پشت سری زده تا سفرتان ارزش مسافت طولانی که پیموده‌اید را بیابد. برای مسیر ثبت نام بلیط رفت ‌و برگشت قطار یا هواپیما قشم و رزرو هتل های قشم با فارا گشت خیالتان راحت باشد چون در تهران بهترین آژانس مسافرتی شناخته شده و به سرویس دهی مناسب در جزیره قشم مشغول است.

اگر هم در نوروز میخواهید به قشم سفر کنید اگر متوجه شدید که هتلهای قشم پرشده، در این روزهای خاص سال به ‌هیچ ‌وجه نگرانی به خود راه ندهید زیرا فاراگشت قرارداد کاری که با تمامی هتلهای قشم دارد و می‌تواند تمامی مسائل مربوط به سفر قشم  شما را از تهران و یا حتی از سایر شهرها هموار کرده و سفری بدون چالش را پیش رویتان قرار دهد.

آژانس مسافرتی مجری اصلی در تهران

امروزه با تدابیر هوشمندانه‌ای که آژانس مسافرتی فارا گشت برای مسافران خود در تهران در نظر گرفته است، شاهد گسترش حضور گردشگران در این آژانس‌ هستیم. حذف حضور فیزیکی و ارتباط برقرار نمودن آسان و فقط با یک تماس ساده مزیتی است که از طرف مسافران مورد استقبال ویژه قرارگرفته است. برقراری ارتباط با کارشناسانی که به ‌تمامی پیچ ‌و خم‌های کار، آگاهی دارند و ارائه مشاوره‌هایی دلسوزانه از سوی آن‌ها که دقیقاً با خواست و نیاز مراجعه ‌کنندگان تهرانی هم‌خوانی داشته باشد یکی از بزرگ‌ترین مزایای یک آژانس محسوب می‌شود و موردتوجه ویژه است.

در اختیار قرار دادن اطلاعات مفید و جامع از قشم نیز که انتخابی آگاهانه را رقم بزند در کنار خدمات دیگر خوش می‌درخشد.

شاید یکی از عمده نیازهای هر فرد که در تهران با این همه دغدغه زندگی میکند، سفر رفتن است. مسافرتی که آنها را فکر و خیال راحت کند و چند روزی را در جزیره زیبای قشم استراحت کنند. آژانس مسافرتی فارا گشت کورش کبیر واقع در شهر تهران بعنوان یکی از بهترین مجریان تورهای ایرانگردی به‌ عنوان یک آژانس خدوم و پرتلاش با یاری ‌گرفتن از خداوند بینهایت مهربان و آموزش دادن کارشناسان حرفه‌ای و کارآزموده برای سفر قشم و همکاری با کارگزارانی که مراحل گشت و دیدار از جاهای دیدنی قشم را تسریع می‌بخشند رضایت کامل مسافرین را از تهران و سایر شهرها را جلب کرده است.

خدمات ویژه آژانس برای مسافران قشم از تهران

آژانس مسافرتی که بتواند در کنار تمامی خدمات ارزندۀ خود بیمه را نیز به‌عنوان پشتیبان به مجموعه فعالیت‌های خود اضافه نماید دارای کسب رتبۀ برتر در تهران خواهد شد. اخذ قرارداد با شرکت‌های بیمه‌ای برای تمامی مسافران تورهای داخلی و خارجی یکی از بزرگ ‌ترین خدماتی است که می‌تواند آرامش را با لحظات مسافرت گردشگران همراه سازد و حس خوشایندتری را برای آن‌ها از همراهی با این آژانس پدید آورد.

 

 

برای اینکه مسافرتتان با بهترین حالت و برنامه ریزی کامل انجام شود خوبه که با آژانس متخصص یا اصطلاحا مجری اصلی به این جزیره سفر کنید، پیشنهاد خوبی هست که برای استعلام قیمت تور قشم با قطار از تهران به فارا گشت (www.faragasht.com) مراجعه کنید و حتی تور هوایی قشم از تهران را نیز از آنها بخواهید. تخصص در تور ایرانگردی با فارا گشت احساسی است خوشایند که از ابتدا تا انتهای سفر با آن‌ شما همراه است و همه دسته‌های مختلف از توریست و گردش گر داخلی را دربر می‌گیرد.

یافتن آژانسی که معیارهای لازم را برای یک مرکز مسافرتی موفق داشته باشد کمی در تهران سخت است اما به ‌طورکلی می‌توان آژانسی را موفق تصور نمود که دارای ویژگی‌های زیر است:

 • سازمان ‌یافته و دارای برنامه ‌ریزی
 • چشم‌ اندازهای بلند مدت و کاملاً مشخص
 • انواع مهارت‌های موردنیاز
 • ابتکار عمل و خلاق
 • حضور درصحنۀ گسترده وب
 • مشتاق به پیشرفت و ترقی
 • مدیرانی با شخصیتی مهربان و علاقه‌مند به دیگران
 • رفتاری کاملاً مسئولانه
 • شناخت کامل جزیره قشم
 • دارا بودن درجه مجری اصلی تور قشم

پیشنهاد میکنم برای رزرو تور قشم از تهران یا سایر شهرها به آدرس آژانس فارا گشت در:

تهران، میدان ولی عصر، ابتدای کریمخان، ساختمان کیمیا، واحد 33

مراجعه کنید و یا با شماره های:

02188909296 و 02186037414 تماس بگیرد. کلی خبرهای خوب مسافرت به قشم منتظر شماست.

 

5/5 - (3 امتیاز)

2 پرسش و پاسخ

 • سلام. فارا گشت تور قشم از تهران را اجرا می کند فقط؟ از شهرهای دیگه هم دارید؟
  مثلا اگر تور قشم از مشهد را بخواهم می توانید اجرا کنید؟
  در اینترنت که سرچ کردم برای مجری اصلی تور قشم گوگل فارا گشت را هم نشان داد برای همین با دیدن این مقاله کنجکاو شدم که با این آژانس به قشم سفر کنم. البته نمی دانم با قطار بهتر است یا هواپیما هم از نظر هزینه هم بهتر بودن مسافرت.
  دیدن جنگل حرا و دره ستاره افتاده با اون رمز و راز واقعا جذابه بخصوص برای ما که هر جا می ریم تو شهرمون یا هتل میبینم یا هتل آپارتمان.

  • سلام وقت شما بخیر خانم گودرزی، بله من با فارا گشت سفر کردم. تیم پیگیر و خوبی دارند. لیدرهایی هم که استخدام کردند تجربه خیلی زیادی دارند که باعث میشه سفر بیشتر جذاب بشه.
   درباره سوالتان که هوایی به قشم سفر کنید یا زمینی. خوب از نظر هزینه مشخصه زمینی اما طول مدت سفر خیلی زیاد است. چیزی حدود 19 ساعت فقط زمان نیاز دارید تا مثلا از تهران به بندرعباس برسید و بعد با لنج به قشم بروید.
   برای همین اگر می خواهید در زمان صرفه جویی کنید هواپیما را انتخاب کنید اما اگر هزینه مهمه خوب قطار. البته می توانید یک سر با هواپیما بروید و مثلا با قطار برگردید این هم می تونه پیشنهاد مناسبی باشه برای شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.