یقیناً این روز ها بیش از هر زمان دیگری نام بورس به گوش افراد جامعه می خورد. یک بازار عظیم با پتانسیل سود دهی عالی که توجه تعداد بسیار زیادی از مردم را به خود جلب نموده است. اما این سود دهی تنها منوط به این است که شما توانایی و مهارت کافی برای فعالیت در آن را داشته باشید . دقیقاً به دلیل همین مهارت است که تمام افراد حرفه ای استفاده از یک پکیج آموزش بورس را به دیگران توصیه می نمایند تا کسی در این بازار متحمل ضرر نشود. البته در بین انبوهی از آموزش هایی که وجود دارد، عموماً آموزش های مربوط به تابلو خوانی پیشرفته یا انواع دوره آموزش تحلیل تکنیکال مانند آموزش امواج الیوت و یا آموزش کندل خوانی محبوبیت زیادی دارد چون دقت زیادی در بازار ها دارند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که در پی یک آموزش مناسب هستید می توانید تا انتهای این متن ما را همراهی کنید چرا که قصد داریم برترین آموزش ها را در این زمینه به شما معرفی کنیم.

آمورش تابلو خوانی پیشرفته و اهمیت آن

یقیناً اگر به تازگی وارد بازار بورس شده باشید عبارت تابلو خوانی به گوشتان خورده است اما این عبارت تا حد زیادی برای تازه­کار ها گنگ و نا مفهوم است. آن ها حتی نمی دانند که تابلو به چه چیزی اطلاق می شود تا در پی خواندن آن باشند ! در واقع منظور از تابلو اعداد و قیمت هایی است که بر روی سایت سازمان بورس قرار می گیرد و به بررسی دقیق آن ها هم تابلو خوانی گفته می شود . به کمک یک تابلو خوانی حرفه ای شما می توانید به سادگی هر چه تمام تر سهم های بالقوه را شناسایی کنید و سود مناسبی را از این بازار به دست آورید. از طرفی دیگر به واسطه آموزش تابلو خوانی پیشرفته می توانید رد پای پول هوشمند را تشخیص دهید . پول هوشمند در واقع سرمایه های کلانی است می تواند تغییرات زیادی را در ساختار سهم ها ایجاد نماید. مادامی که شما بتوانید به خوبی رد پای این پول ها را تشخیص دهید، می توانید سود بسیار مناسبی را از بازار کسب کنید .

دوره تابلو خوانی پیشرفته آکادمی رسولی یکی از بهترین دوره هایی است که در این زمینه ارائه شده و می تواند به خوبی هر چه تمام تر مفاهیم موجود در بازار را به شما عزیزان آموزش دهد. در این دوره آموزشی، شما تمام مفاهیم مرتبط با تابلو خوانی پیشرفته را در خواهید یافت و می توانید به سادگی به وسیله آن سهم های بالقوه را تشخیص دهید. مجموع این موارد سبب شده است تا بسیاری از افراد حرفه ای دوره تابلو خوانی پیشرفته رسولی را به تازه کار ها توصیه نمایند.

دوره آموزش تحلیل تکنیکال و اهمیت این شیوه تحلیل

تحلیل تکنیکال را می توان یکی از پرطرفدارترین شیوه های تحلیل به حساب آورد . این شیوه از تحلیل در تمامی بازار های دنیا کاربرد دارد و با یادگیری آن می توانید به سادگی هر چه تمام تر کسب سود کنید. این شیوه از تحلیل در واقع نوع رفتار قیمت را بررسی می کند و بر اساس نوع حرکت آن جهت آینده را پیش بینی می نماید. از آن جایی که مبانی تحلیل تکنیکال وابسته به فاکتور های خارجی نیست، لذا می توان آن را هر بازاری پیاده سازی نمود.

اگر چه تحلیل تکنیکال بسیار مفید و کارآمد است اما گستردگی بسیار زیادی دارد و همین مورد هم به عاملی تبدیل شده تا بسیاری از یادگیری و یا درک مطالب آن عاجز بمانند. نکته دیگری که در رابطه با این شیوه تحلیل وجود دارد وجود حجم بسیار زیادی از مطالب است که بیشتر آن ها حاشیه ای می باشد.این موضع در انواع دوره آموزش بورس دیده می شود. دوره آموزش تحلیل تکنیکال آکادمی رسولی ، مجموعه ای می باشد که تمام این مشکلات را رفع کرده است . در این دوره تمام مطالب کاربردی و مناسب تحلیل تکنیکال گردآوری شده و به شیوه ای ساده و با بیانی بسیار شیوا مطرح شده است . از طرفی دیگر در طول پروژه تمام آموزه ها بر روی چارت و نمودار بیان می شود . مجموع این موارد  سبب شده است تا دوره آموزش تحلیل تکنیکال آکادمی رسولی یکی از مناسب ترین و البته بهترین گزینه ها برای عاشقان بورس باشد .

بهترین راه برای آموزش امواج الیوت

الیوت و یا امواج الیوت نامی است که در همان هفته های اول کار در بورس به گوشتان می خورد . این عبارت در واقع بیانگر یک شیوه برای موج شماری و شناسایی حرکت قیمت در بازار است . شناحت کامل امواج الیوت به شما کمک می کند تا به خوبی هر چه تمام تر جهت قیمت را شناسایی کنید و بتوانید نقطه اصلاح و یا تغییر جهت قیمت را با خطای کمی پیش بینی کنید. این موضوع سبب شده است تا الیوت به عنوان یکی از شیوه های محبوب در تحلیل مورد استفاده قرار بگیرد.

اما الیوت در کنار این مزایا یک نکته منفی هم دارد و آن هم پیچیدگی بسیار زیاد آن است. شناسایی دقیق امواج الیوت از طریق اعداد و درصد های  آموزش فیبوناچی صورت می گیرد که در بسیاری از مواقع شناسایی آن ها دشوار می شود . البته این دشواری مانند موارد قبل در دوره آموزش امواج الیوت آکادمی رسولی از بین رفته است . در این دوره آموزش تمام نکات مربوط به امواج الیوت بصورت قدم به قدم و با بیانی شیوا توضیح داده شده است. از طرفی دیگر در این دوره از پرداختن به مباحث حاشیه ای که در بورس ایران کاربرد ندارد، پرهیز شده است . این موضوع کمک می کند تا شما مباحثی را یاد بگیرد که کاملاً کاربردی هستند و بدین طریق از سردرگمی شما جلوگیری می شود. اگر شما هم تمایل دارید تا حرکت های قیمت را به وسیله الیوت پیش بینی کنید، می توانید هم اکنون دوره آموزش امواج الیوت رسولی را تهیه نمایید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

بدون پرسش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.