تاثیرگذاری بر دیگران: کلیدی مهم و نادیده گرفته شده برای یک زندگی موفق

این اشتباه غالب افراد است که می پندارند بخاطر دستکاری کردن است که می توانیم تأثیر گذار باشیم این در حالی است که تغییرات و تأثیر گذاری دو چیز کاملا متفاوت هستند. تغییرات رفتار شما است که می تواند بر دیگران تأثیر بگذارد.

اینکه شما کسی باشید که دیگران علاقه دارند با او دوست بشوند و در اطراف شما باشند. اگر می خواهید شخصیت اجتماعی داشته باشید لازم است که مثبت باشید و به دیگران احترام بگذارید و از همه مهم تر جذاب باشید.

تسلط بر هنر تاثیرگذاری بر دیگران زمان می برد. و شاید یک روز، این ارتباطات بالاخره تمام شود. اما فعلا، آن ها را به عنوان دوستان جدید خود در نظر بگیرید.

اگر می خواهید خود را به عنوان یک رهبر توسعه دهید، این دوره به شما طرز فکر، دیدگاه و مهارت های مورد نیاز برای انتقال از مدیریت به نقش رهبری رسمی را آموزش خواهد داد.

آماده سازی کلید موفقیت است

برای به دست آوردن موفقیت، آماده سازی بسیار ظریف و دقیقی لازم است. برای چیزی که ارزشمند است، موفقیت جادو نیست؛ یک تلاش نیمه تمام شما را به جایی نمی رساند.

همه ما می دانیم که وقتی آب شروع به جریان یافتن می کند، نمی توانیم آن را برگردانیم. درست مانند هر فرصتی، هیچ دکمه تنظیم مجددی برای زمانی که به دلیل آماده نبودن همه چیز را خراب می کنیم، وجود ندارد.

در واقع، این کلید موفقیت به نظم و انضباط مربوط می شود. وقتی به طور معمول خود را برای موقعیت‌های غیرمنتظره آماده می‌کنیم، بر نظم و انضباط خود نیز مسلط هستیم. عمل کوچک آماده شدن به این معنی است که ما به اندازه کافی منضبط هستیم تا برای آماده شدن وقت بگذاریم.

به همین دلیل است که این بار شما را به چالش می کشم که انتظار غیر منتظره داشته باشید و آماده شوید. اگر می خواهید در زندگی موفق شوید، بهانه ها را کنار بگذارید و جایی برای به تعویق انداختن ایجاد نکنید.

البته علاقه به موفقیت.

شما کلیشه قدیمی را می شناسید که می گوید، اگر کاری را که انجام می دهید دوست داشته باشید، پس هرگز مجبور نیستید یک روز در زندگی خود کار کنید. هر کسی به کاری یا شغلی علاقمند است . اگر به موسیقی علاقه دارید به بهترین کلاس موسیقی بروید اگر کارهایی مانند آرایشگری را دوست دارید به بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران مراجعه کنید تا این مهارت را یاد بگیرید.

حتی افراد مصمم هم طاقت کار 24 ساعته در هفته را ندارند. اما افراد پرشور – آنها کسانی هستند که می توانند زمان آزمایش را تحمل کنند. و این به این دلیل است که آنها کاری را که انجام می دهند دوست دارند! درست مانند هر داستان عاشقانه ای مانند رومئو و ژولیت، آنها اجازه ندادند موانعی بر سر راه عشق آنها قرار بگیرد. من معتقدم که برای موفقیت هم همینطور است.

شور و اشتیاق یکی از راه های موفقیت در زندگی است. وقتی شما شور و اشتیاق دارید، همیشه این اشتیاق وجود دارد که فراتر از حداقل ها برود. به همین دلیل است که اگر واقعا می خواهید موفق باشید، باید چیزی پیدا کنید که به آن علاقه داشته باشید. از آنجا می توانید از خودتان بپرسید، چگونه می توانم این اشتیاق را به یک داستان موفقیت تبدیل کنم؟

درک اینکه چه کاری را به بهترین شکل انجام می دهید برای موفقیت شخصی و حرفه ای ضروری است. اما اغلب ما در مورد نقاط قوت خود نامشخص هستیم. این دوره آموزشی کوچک کشف نقاط قوت به شما یک چارچوب ساده برای شناسایی نقاط قوت و کشف مواهب طبیعی، علایق، مهارت ها و بزرگترین توانایی های خود می آموزد.

مربیگری را در نظر بگیرید

تقریبا تمام افراد موفق جامعه روی مربیگری شخصی سرمایه گذاری می کنند و با نوع درست مربیگری، متوجه می شوند که راهی برای دو برابر کردن تولید و نتایج آن ها وجود دارد.

راه های زیادی برای مربیگری وجود دارد. اگر نگران هزینه کردن برای این کار هستید، دیگر نگران رایگان بودن برخی از آن ها نباشید.

اگر می خواهید یک مربی شخصی برای یادگیری مهارت های زندگی استخدام کنید(مهارت های شغلی مانند آرایشگری که درآمد بسیار بالایی دارد) ممکن است برای شما گران تمام شود پس بهتر است در کلاس های آموزشی (بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران)شرکت کنید و یا به صورت رایگان از توصیه های آن ها استفاده کنید. برای اینکار شما دو راه دارید یکی کسانی که می دانید می توانند به شما توصیه های عاقلانه و هوشمندانه بدهند و دیگری از کسانی که به موفقیت دست یافته اند و به شما نیز در این راه کمک می کنند.

همچنین ممکن است بخواهید از سری کتاب های آموزشی کمک بگیرید که این نیز هزینه زیادی در بر دارد به همین منظور بهتر است که به یک کتاب دست دوم فروشی سری بزنید. البته در مواقعی کلاس های آموزشی هزینه زیادی در برندارند. مثل زمانی که قصد یادگیری موسیقی را دارید. بهترین کلاس موسیقی را پیدا کنید که با بودجه شما هماهنگی داشته باشد.

البته تنها با این چند توصیه نمی توان در زندگی موفق شد و نیاز به مهارتهای کلیدی زیاد دیگری دارد اما شما اگر همین چند نکته را نیز در نظر بگیرد و سعی کنید که آن ها را انجام دهید می توانید تغییرات بزرگی در زندگی خود ایجاد کنید. در آخر اگر بخواهیم از این نکات نتیجه ای بگیریم به طور خلاصه می توان گفت که داشتن اعتماد به نفس و خود باوری احتمالا می تواند تأثیر گذارترین کلید در راه رسیدن به موفقیت باشد. وقتی شما اعتماد به نفس خود را بالاببرید به طور طبیعی بسیاری از نکات دیگر نیز به دنبال آن پدیدار می شوند زیرا اگه لازمه داشتن اعتماد به نفس آگاهی است و کسب این آگاهی اولین و اساسی ترین قدم به سمت گذر از مسیر موفقیت است.

امتیاز دهید

بدون پرسش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.