پرداخت ارزی

پرداخت های ارزی بین المللی

 

در فرایند اپلای بارها پیش خواهد آمد که شما نیازمند به صرف مبالغی جهت پرداخت اپلیکیشن فی یک دانشگاه یا هزینه آزمون هایی مانند تافل، PTE و یا هزینه سابمیت مقاله و همایش باشید. اما متاسفانه از آنجایی که ایران در شرایط تحریمی قرار دارد و به همین جهت تبعه آن امکان دسترسی به سیستم جهانی بانکی را ندارند، همیشه در هنگام پرداخت مبالغ ارزی با مشکلات عدیده ای رو به رو می شویم. در جهت به حداقل رساندن این مشکلات و با توجه به درخواست های زیاد شما عزیزان، کارشناسان مجموعه بورسیه پلاس در این مسیر همراه شما خواهند بود. در همین راستا، از این پس شما عزیزان می توانید جهت پرداخت های ارزی از خدمات مجموعه بورسیه پلاس بهره مند شوید و صرفا با ثبت سفارش خود از ایران، با سرعت بالا و کارمزد بسیار اندک و با اطمینان بالا تمامی پرداخت های ارزی خود را در سراسر جهان انجام دهید..

پرداخت ارزی

پرداخت های ارزی برای چه اموری صورت می گیرد؟

 

  • پرداخت هزینه آزمون های مختلف از جمله آزمون PTE و Toefl
  • پرداخت و خرید کالا از سایت هایی که کالا به ایران میفرستند
  • پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه های خارجی
  • پرداخت هزینه سفارت های خارجی جهت اخذ ویزا، تایید مدارک و …
  • پرداخت و رزرو هتل در سراسر دنیا
  • پرداخت هزینه همایش، کنفرانس و …چرا بورسیه پلاس را انتخاب کنید؟

هزینه کمتری می پردازید

بورسیه پلاس همواره سعی داشته است تا همراهی امین و مطمئن در مسیر اپلای دانشجویان باشد. در همین راستا نهایت تلاش خود را به کار گرفته ایم تا مناسب ترین قیمت را در استفاده از این خدمات تعیین کنیم.

سریعتر  است

بورسیه پلاس خرید شما را در کوتاه ترین مدت زمان ممکن پردازش کرده و به اطلاع شما می رساند.

پشتیبانی بورسیه پلاس

به دلیل اهمیت بالا، تیم پشتیبانی بورسیه پلاس همه روزه جهت خدمت رسانی به شما عزیزان در دسترس مخاطبان گرامی بوده تا پاسخگوی سوالات باشد.
سوالات متداول

ممکنه یک سری سوال در مورد صفر تا صد اخذ پذیرش تو ذهنت باشه. جواب سوالات رو با خوندن این بخش پیدا کن.

در ضمن اگر هنوزم سوال یا ابهامی داری، می تونی از طریق صفحه ارتباط با ما یا تلگرام و اینستاگرام سوالت رو بپرسی و تا ما در سریع ترین زمان پاسخ سوالت رو بدیم.

چه جوری می تونم به بورسیه پلاس اعتماد کنیم؟

سایت بورسیه پلاس مفتخر به دریافت نماد اعتماد الکترونیک بوده و دارای دو سال سابقه درخشان در حوزه خدمات اپلای و کمک به دانشجویان در جهت اخذ پذیرش و بورسیه از بهترین دانشگاه های دنیا می باشد.

چه مدت زمان طول می کشد تا سفارش پردازش و انجام شود؟
در کمتر از 5 ساعت سفارش شما مورد بررسی کارشناس بورسیه پلاس قرار می گیرد. سپس با شما در جهت هماهنگی های لازم برای پرداخت ارتباط برقرار خواهد شد.
کارمزد بورسیه پلاس برای انجام پرداخت های آنلاین چقدر می باشد؟

کارمزد بورسیه پلاس برای پرداخت تمامی ارزها ثابت و تنها به میزان 5/5 درصد از مبلغ کل سفارش می باشد که به عنوان هزینه ارائه خدمات اخذ می شود.