از صفر تا صد اپلای ما کنارت هستیم

_
شاید تو هم اونقدر سرت شلوغ باشه که نتونی همه مراحل اپلای رو خودت به تنهایی انجام بدی، یا اینکه نگرانی که به خاطر یک اشتباه کوچک، فرصت طلاییِ پذیرش گرفتن رو از دست بدی. اما دیگه نگران نباش! کارشناس‌های مجرب بورسیه پلاس اینجا هستند تا کمکت کنند. می تونی صفر تا صد فرآیند اپلای خودت و اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه های دنیا رو به تیم حرفه ایه ما بسپاری. اینجوری ما از همون ابتدا بهت مشاوره می دیم، مدارکت رو آماده می کنیم، با توجه به شرایط مختص به خودت کشور مقصدت رو انتخاب می کنیم و در آخر از دانشگاه مدنظرت پذیرشت رو می گیریم!

همه چیزو به کارشناس های ما بسپار …

_

مشاوره تخصصی

در ابتدا رزومه‌ات رو کارشناس ما بررسی میکنه، بهت مشاوره میده و شرایط هر کشور رو برات توضیح میده تا بتونی بهترین انتخاب رو داشته باشی و متناسب با انتخابت خودت رو برای مهاجرت آماده کنی.

آماده سازی مدارک

در مرحله بعدی کارشناس ما متناسب با رزومه‌ات لیستی از اساتید و دانشگاه های مناسب رو گردآوردی کرده، بهت معرفی میکنه و بعد از تائید اولیه، شروع به آماده سازی مدارک مهمی مثل انگیزه نامه، رزومه، توصیه نامه و … میکنه.

مکاتبه با اساتید و دانشگاه ها

در مرحله آخر هم بعد از آماده سازی مدارک، کارشناس بورسیه پلاس شروع به مکاتبه با اساتید و دانشگاه‌ های موردنظر میکنه تا در نهایت بتونه در یک موقعیت مناسب پذیرشت رو دریافت کنه.

چرا بورسیه پلاس؟؟؟

_
On the way-pana

کارشناسان حرفه ای

_

فرایند اپلای خودت رو به دست کارشناس هایی می سپری که خودشون در بهترین رشته ها و از معتبرترین دانشگاه های دنیا پذیرش گرفتن. مطمئن باش که با خیال راحت می تونی از نتیجه کار مطمئن باشی و مشکلات مختلف این مسیر پپیچیده رو به راحتی طی کنی.

توصیه نامه

صرفه جویی در وقت و زمان

_

اپلای کردن کار هرکسی نیست! اما تو با اعتماد به بورسیه پلاس، این فرآیند رو به کسی می سپری که خودش قبلا این راه رو رفته و باعث میشه آزمون و خطا نکنی، در هزینه و وقتت صرفه جویی بکنی. کارشناس ما مثل یک راهبرِ کاربلد کارهات رو انجام میده

توصیه نامه
سوالات متدوال

ممکنه یک سری سوال در مورد صفر تا صد اخذ پذیرش تو ذهنت باشه. جواب سوالات رو با خوندن این بخش پیدا کن.

در ضمن اگر هنوزم سوال یا ابهامی داری، می تونی از طریق صفحه ارتباط با ما یا تلگرام و اینستاگرام سوالت رو بپرسی و تا ما در سریع ترین زمان پاسخ سوالت رو بدیم.

هزینه صفر تا صد اخذ پذیرش چقدره؟

با توجه به اینکه فرآیند انجام اپلای بسته به رشته و مقطع تحصیلی متفاوته،(کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکتری) تعرفه اپلای هم به نسبت اقدامات مورد نیاز متغیر هست. از طرف دیگه، کیفیت رزومه فرد هم در هزینه تاثیر گذار هست؛ یعنی طبیعتا اپلای برای یک شخص با رزومه عالی راحت تر هست تا پیدا کردن پوزیشن مناسب و اپلای برای یک فرد با رزومه معمولی. پس برای تعیین دقیق قیمت، لازمه ابتدا شما فرم ارزیابی اپلای رو تکمیل و برای ما ارسال کنید تا تیم کارشناسان ما رزومه شما رو بررسی و متناسب با رزومه شما شرایط و قیمت رو بهتون اعلام کنند.

حدود تعرفه تون برای اپلای چقدره؟

همونطورکه گفتیم، بسته به رشته و مقطع و رزومه فرد، هزینه ها با توجه به حجم کار متغیر هست اما اگر به صورت میانگین، هزینه فرآیند بین هزار تا هزار و پانصد دلار هست. فراموش نکنید که حتما لازمه فرم رو تکمیل کنید تا قیمت دقیق رو با توجه به شرایطتون اعلام کنیم.

شیوه پرداخت هزینه به چه شکله؟

در ابتدا و پس از تکمیل فرم و ارسال اون، نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید. در اینجا کارشناسان ما اطلاعات و رزومه شما رو بررسی و تحلیل می کنند و در صورتی که بتونند با اطمینان بالا براتون پذیرش بگیرند، هزینه و شرایط رو به شما اعلام می کنند. هزینه فرآیند هم در طی چند قسط به صورت مرحله ای اخذ میشه که آخرین قسط هم پس از دریافت پذیرش هست.

اگر نتونید پذیرش بگیرید برام، چی میشه؟

نگران نباشید! کارشناس های ما در صورتی پرونده شما رو قبول می‌کنند که با احتمال بالایی بتونند براتون پذیرش بگیرند.
اما حتی اگر به هر دلیلی پرونده شما ریجکت شد و در اخذ پذیرش ناکام موندیم، فقط هزینه کارهایی که مشاور براتون انجام داده (مثل نگارش رزومه، انگیزه نامه و …) برداشته میشه و مابقی اون مبلغ به شما برگشت داده خواهد شد.

آیا شامل فاند هم میشه؟

خیر کارشناسان ما در ابتدا تلاش می کنند که پذیرش رو برای شما از دانشگاه بگیرند و از اونجایی که فرایند گرفتن بورسیه کاملا رقابتی و احتمالی هستش نمیشه اونو تضمین کرد اما در کنار گرفتن پذیرش ممکنه کارشناسان ما براتون فاند هم بگیرند که اون بستگی به رزومه تون داره و جز تعهدات ما نیستش.